Teden 11: od 1. 6. do 2. 6. 2020

SLOVENSKI JEZIK

Oglej si predstavitev o Antonu Aškercu. https://prezi.com/m720tyjwa8fa/anton-askerc/

V zvezek (stran književnost)  si zapiši bistvene podatke iz njegovega življenja (rojstvo, družina, šolanje, poklic, smrt, dela in zanimivosti).

Preglej, če si v teh 10 tednih opravil vse obveznosti pri SLJ. Če jih nisi, jih opravi. Uredi svoj zvezek in DZ in utrjuj znanje.

Klikni na gumbek in najprej preveri rešitve matematičnih izzivov iz preteklega tedna.Rešitve za 10. teden

Klikni na gumbek in delaj po navodilih. Natančno jih preberi ter reši naloge. Postopke reševanja zapiši v zvezek.

PonavljanjeČe boš imel pri reševanju kakšno vprašanje, ga pošlji po e-pošti učiteljici matematike.

Želimo ti uspešno delo in se veselimo ponovnega snidenja 😊.

1. skupina:

V tem tednu bomo začeli s temo o ogroženosti živali. Začeli boste sami, nadaljevali pa bomo v sredo v šoli.

Navodila najdeš s klikom na gumbek. TJA8  Animals

Poskrbi tudi  za vse opravljene tedenske naloge in urejen delovni zvezek.

Navodilo za delo je v priponki. GEO

FIZIKA

Navodila za delo v tem tednu se nahajajo tukaj. .

BIOLOGIJA

Ta teden ne boš imel nobene naloge. Preglej le ali so rešene vse naloge po tednih. Če niso, naloge dopolni. Preglej ali so prilepljeni vsi delovni listi v tvoj zvezek. Če se delovni listi trenutno nahajajo še v tvoji mapi, jih uredi in vse delovne liste po tednih prilepi v zvezek.

Ko se vidimo, pregledamo delo po tednih, zato imej zvezek urejen.

DKE

Klikni na gumb in sledi navodilom. Podjetja

Navodilo za delo je v priponki. ZGO

KEMIJA

Ko se vidimo, pregledamo delo po tednih, zato imej zvezek urejen.