spletni časopis
otroški rtvslo
Svetovni muzeji
Virtualni izleti

Izodrom je posebna oddaja za otroke, v času, ko ni šole in smo doma. Voditelja Nik Škrlec in Nika Rozman gostita različne učitelje in znane goste po Skypu, uredništvo Infodroma pripravlja novice v zvezi z aktualno tematiko, vmes pa se zvrstijo izobraževalni in razvedrilni prispevki iz oddaj Otroškega in mladinskega programa.

Povezava do spletnega arhiva oddaje je tukaj, v živo pa jo lahko spremljaš vsak dan na RTV SLO1 med 9.00 in 12.00 na https://4d.rtvslo.si/zivo/tvs1.

Še vedno iščeš idejo kako porabiti prosti čas? Izdelaj knjigo prijateljstva!
Kako? Pokukaj tukaj. Knjiga prijateljstva

Nato jo boš lahko zaupal prijateljem, sošolcem, znancem… Prepusti se ustvarjalnosti in domišljiji.

Pred nami so dnevi, ko bomo v družinah imeli veliko časa drug za drugega. Pred vami je mini knjižica z nekaj ustvarjalnimi idejami in predlogi iger, ki se jih lahko igrate doma, s svojimi otroki. Naj ena igra na dan, prežene dolgčas stran! 😊  Knjižica iger

Pravljica o Koronavirusu

Nekje sredi velikega mesta se je rodil majhen virus – imenujemo ga KoronaVirus. Tako je majhen, da ga s prostim očesom ne moremo videti, ne moremo ga prejeti, lahko pa zaradi njega zbolimo. Nadaljevanje…