Interaktivne vaje

Na spletni strani najdeš interaktivne vaje od A do Ž. Izberi si predmet ali področje, kjer želiš svoje znanje utrditi ali poglobiti. Če pa rad raziskuješ tudi kaj novega si izberi področje, ki te zanima. Želimo ti uspešno delo 👍

Rokus

OSNOVNA ŠOLA   Rokus – navodila

Mladinska knjiga

Podarjamo brezplačen dostop do učenja na domu
Za lažje učenje doma ti v času zaprtja šol podarjamo brezplačen dostop do vseh nalog za tvoj razred.
Še neregistrirani uporabniki kliknite na gumb Registriraj se. Po zaključeni registraciji, se boste lahko prijavili in začeli reševat naloge, ki jih boste izbrali.
Uporabniki, ki ste se že registrirali, se prijavite s svojim kapitanskim vzdevkom in geslom ter izberite razred.

Digitalna knjižnica Slovenije ponuja ogromno zbirko digitaliziranega in e-gradiva, v veliki meri je prosto dostopno: od  starih časopisov, knjig, razglednic, vedut in zemljevidov, pa do sodobnih strokovnih in znanstvenih člankov ter
publikacij. Še posebej zanimivo je učno gradivo Cankarjevo vesolje in bogate zbirke klasičnih slovenskih avtorjev.