Teden 8: od 11. 5. do 15. 5. 2020

Thomas Brezina: Fantom na šoli

• S klikom na gumbek najdeš navodila. Opravljene naloge fotografiraj in pošlji učiteljici do petka, 15. 5. 2020. Fantom na šoli

Utrjevanje Samostalnik

Deli celote (DU, str. 78-81)

• Reši naloge v DU na strani 78-81.
  • Reši modre naloge v DU, str. 90, 91.

5. A

Ta teden bomo utrjevali vsebine in spoznali vsakodnevne aktivnosti. Sledi navodilom tukaj. My day

TEDENSKA NALOGA: Pridi na uro preko Zooma, ki bo v sredo, 13. 5. 2020, ob 10.00 ali 16.00 (vabilo boste prejeli starši po e-pošti).

5. B

V tem tednu bomo ponavljali in utrjevali pred ocenjevanjem znanja, ki bo v sredo ob 17.00. Podrobna navodila bodo starši dobili po e-pošti v torek.

POGOVORNA URA: Če želite, se lahko udeležite pogovorne ure preko Zooma v torek, 12. 5. 2020 ob 16.30. Vabilo bodo prejeli starši po e-pošti.

Navodila za delo v tem tednu najdeš s klikom na gumbek. Navodila  UL

TEDENSKA NALOGA: Ponovi vse besedišče, zapis besed in vsebine, ki pridejo v poštev pri ocenjevanju.

NARAVOSLOVJE in TEHNIKA

Toplota in temperatura – Prevajanje toplote

• Prejšnji teden si izvedel poskus. Svoje skice in ugotovitve slikaj ter jih pošlji učiteljici.

DRUŽBA

Preteklost

• S klikom na gumbek najdeš navodila. Opravljene naloge fotografiraj in pošlji učiteljici do petka, 15. 5. 2020. Preteklost
  • Ponovi snov za ustno ocenjevanje Dinarskokraške in Predalpske pokrajine. Uporabi zemljevid.
  • Osveži si spomin, saj je bila snov preverjena pred 16. 3. 2020.

Klikni na gumbek in sledi navodilom za novo likovno nalogo. LUM

Sliko svojega izdelka pošlji učiteljici do petka, 15. 5. 2020.

DOPOLNILNI POUK

• SLJ

Izbirne naloge prejšnjega tedna na temo pandemije.

Besedilo zapiši v wordovem dokumentu in jih pošlji učiteljici do petka, 15. 5. 2020.

•  MAT

Reši naloge v DU, str. 77.

5.a:

– Preverjanje znanja

5.b:

– Preverjanje znanja (pesmi)

– Ocenjevanje znanja

GOSPODINJSTVO

Preja in sukanec

Klikni na gumbek in sledi navodilom. Preja in sukanec

Za nazaj ponovi in prepoj vse pesmi.

NIP RAČUNALNIŠTVO

Ta teden boš naprej rešil 5 zanimivih logični nalog, nekateri morate še dokončati računalniški izziv iz preteklega tedna.

Reši spletno anketo do petka, 15. 5. 2020. Klikni na gumbekAnketa

Koliko točk si dosegel izveš tako, da na koncu ankete klikneš na “Ogled ocene”. Povratno informacijo o tvojem delu ti bo posredovala tudi učiteljica računalništva.

Izziv 8. tedna – Dokončaj projekt iz preteklega tedna. Nekaj učencev je ta izziv že uspešno opravilo. BRAVO! 😊 Vsem ostalim pa želim uspešno delo. Navodila najdeš na spodnjem gumbku.

Klikni na gumbek. Navodila za izziv #7 – priloga

Želim ti veliko ustvarjalnih idej.

Če imaš kakšno vprašanje, piši na moj e-naslov simona.lunka@guest.arnes.si, z veseljem ti bom pomagala.

učiteljica Simona

NIP