Teden 11: od 1. 6. do 2. 6. 2020

Preglej, če si v teh 10 tednih opravil vse obveznosti pri SLJ.

Če jih nisi, jih opravi. Uredi svoj zvezek in DZ in utrjuj znanje.

Klikni na gumbka in najprej preveri rešitve preverjanja ter nalog z učnega lista iz preteklega tedna.Rešitve za 10. teden

Klikni na gumbek in delaj po navodilih. Natančno jih preberi ter opravi napisane naloge.

Ploščine

Pripravljene materiale prinesi s seboj v šolo k uri matematike (7. a v sredo, 7. b v četrtek).

Če boš imel pri reševanju kakšno vprašanje, ga pošlji po e-pošti učiteljici matematike.

Želimo ti uspešno delo in se veselimo ponovnega snidenja.

Preden se ta teden ponovno vidimo, bomo nadaljevali z obravnavo časa going to future.

Navodila najdeš s klikom na gumbek. TJA7

Poskrbi tudi  za vse opravljene tedenske naloge in urejen delovni zvezek.

GEOGRAFIJA Navodilo za delo je v priponki.  GEO

Navodilo za delo je v priponki. ZGO

NARAVOSLOVJE

Ta teden ne boš imel nobene naloge. Preglej le ali so rešene vse naloge po tednih. Če niso, naloge dopolni. Preglej ali so prilepljeni vsi delovni listi v tvoj zvezek. Če se delovni listi trenutno nahajajo še v tvoji mapi, jih uredi in vse delovne liste po tednih prilepi v zvezek.

V šoli bomo pregledali naredili analizo ocenjevanja in pregledali vaše delo, zato prinesi tudi svoj miselni vzorec Dihala.

DOMOVINSKA IN DRŽAVLJANSKA KULTURA IN ETIKA

Klikni na gumb in sledi navodilom. Zanimivosti o Sloveniji PPT